Linnase veskid

Valtsveski Brewferm

Brewfermi kompaktne valtsveski odra, nisu jt teraviljade jahvatamiseks. Veskil on alumiiniumist korpus ja kolu ning terasest valtsid. Jahvatamise jämedust on võimalik mõlemast valtsi otsast reguleerida (vahemik: 0,635 mm – 2,54 mm). Jõudlus 50kg/h.

TELLIMISEGA!

Additional DescriptionMore Details

Komplekti kuuluvad veski, kolu, vineeralus, poldid ja mutrid vineeraluse kinnitamiseks, 195 mm pikkune käepide.

129.61 €

Loading Updating cart…

Valtsveski 2

Alumiiniumist korpusega, rihveldatud 150mm pikkusega ja 37,5mm läbimõõduga valtsid pronkspuksidel, tagavad suure jõudluse ja vastupidavuse. Reguleeritav jahvatus. Jõudlus 2,7 kg/min.

TELLIMISEGA!

Additional DescriptionMore Details

Sellele tootele on ca. 2-nädalane tarneaeg. Korpus tuleb endal valmistada. Sama toodet on võimalik tellida ka roostevabast terasest valtsidega hinnaga 252.45€.

305.63 €

Loading Updating cart…

Valtsveski 3

Roostevabast terasest korpusega ja kolme rihveldatud 150mm pikkuse ja 37,5mm läbimõõduga valtsidega veski. Pronkspuksidel valtsid tagavad suure jõudluse ja vastupidavuse. Reguleeritav on alumine valts. Jõudlus 3,6 kg/min. Esimeste valtside vahel valmistatakse linnas pehmemalt ette ja teise valtsi vahele jõudes purustatakse linnas lõplikult.

TELLIMISEGA!

Additional DescriptionMore Details

Sellele tootele on ca. 2-nädalane tarneaeg. Korpus tuleb endal valmistada. Sama toodet on võimalik tellida ka roostevabast terasest valtsidega hinnaga 321.48€.

553.20 €

Loading Updating cart…
LoadingUuendan…