Linnase veskid

Malmist käsiveski linnasele

Sobib suurepäraselt linnaste purustamiseks, aga võib kasutada ka maisi, seemnete, vilja jne. purustamisel.

Additional DescriptionMore Details

Võimsus: 30kg/tunnis. Reguleeritava jahvatusastmega. 5-aastane garantii.

66.80 €

Loading Updating cart…

Valtsveski Brewferm

Brewfermi kompaktne valtsveski odra, nisu jt teraviljade jahvatamiseks. Veskil on alumiiniumist korpus ja kolu ning terasest valtsid. Jahvatamise jämedust on võimalik mõlemast valtsi otsast reguleerida (vahemik: 0,635 mm – 2,54 mm). Jõudlus 50kg/h.

Additional DescriptionMore Details

Komplekti kuuluvad veski, kolu, vineeralus, poldid ja mutrid vineeraluse kinnitamiseks, 195 mm pikkune käepide.

129.61 €

Loading Updating cart…

Valtsveski 2

Alumiiniumist korpusega, rihveldatud 150mm pikkusega ja 37,5mm läbimõõduga valtsid pronkspuksidel, tagavad suure jõudluse ja vastupidavuse. Reguleeritav jahvatus. Jõudlus 2,7 kg/min.

Additional DescriptionMore Details

Sellele tootele on ca. 2-nädalane tarneaeg. Korpus tuleb endal valmistada. Sama toodet on võimalik tellida ka roostevabast terasest valtsidega hinnaga 252.45€.

305.63 €

Loading Updating cart…

Valtsveski 3

Roostevabast terasest korpusega ja kolme rihveldatud 150mm pikkuse ja 37,5mm läbimõõduga valtsidega veski. Pronkspuksidel valtsid tagavad suure jõudluse ja vastupidavuse. Reguleeritav on alumine valts. Jõudlus 3,6 kg/min. Esimeste valtside vahel valmistatakse linnas pehmemalt ette ja teise valtsi vahele jõudes purustatakse linnas lõplikult.

Additional DescriptionMore Details

Sellele tootele on ca. 2-nädalane tarneaeg. Korpus tuleb endal valmistada. Sama toodet on võimalik tellida ka roostevabast terasest valtsidega hinnaga 321.48€.

553.20 €

Loading Updating cart…
LoadingUuendan…