Muntons Hand-Crafted seeria

Muntons Hand-Crafted American Style IPA 3,6kg

Uus muntonsi nn “Hand-Crafted” seeria toodab parima õlle hetkel müügis olevatest õllekomplektidest. Iga komplekti jaoks on kasutatud unikaalset pärmi ja humalaid. American Style IPA on suurepärase lõhnaga ning maitses on tunda tsitruselist humalat ning linnase nooti. Komplektist saab 23liitrit.

31.50 €

Loading Updating cart…

Muntons Hand-Crafted Belgian Style Ale 3,6kg

Uus muntonsi nn “Hand-Crafted” seeria toodab parima õlle hetkel müügis olevatest õllekomplektidest. Iga komplekti jaoks on kasutatud unikaalset pärmi ja humalaid. Belgia tüüpi Ale on tugeva maitsega kange õlu, kus on kasutatud kahekordseks kääritamiseks spetsiaalset Belgian “Saison” pärmi. Komplektist saab 20liitrit.

Saadav alkoholisisaldus keskmiselt 7,5% mahust.

Kasutusjuhend.

31.50 €

Loading Updating cart…

Muntons Hand-Crafted Midas Touch Golden Ale 3,6kg

Uus muntonsi nn “Hand-Crafted” seeria toodab parima õlle hetkel müügis olevatest õllekomplektidest. Iga komplekti jaoks on kasutatud unikaalset pärmi ja humalaid. Midas Touch on suurepärane näide tõelisest “suve ale’st” – kuldne, parajalt humalane kuid siiski ideaalne janu kustutaja.  Komplektist saab 23liitrit.

Saadav alkoholisisaldus keskmiselt 5% mahust.

Kasutusjuhend.

31.50 €

Loading Updating cart…

Muntons Hand-Crafted Smugglers Special Ale 3,6kg

Uus muntonsi nn “Hand-Crafted” seeria toodab parima õlle hetkel müügis olevatest õllekomplektidest. Iga komplekti jaoks on kasutatud unikaalset pärmi ja humalaid. Smugglers Special Ale on tõeline preemium seeria Ale – vürtsikas, magusalt linnaselise noodiga ning suurepärase humala aroomiga õlu.  Komplektist saab 23liitrit.

Saadav alkoholisisaldus keskmiselt 5% mahust.

Kasutusjuhend.

31.50 €

Loading Updating cart…

Muntons Hand-Crafted Oaked Ale 3,6kg

Uus muntonsi nn “Hand-Crafted” seeria toodab parima õlle hetkel müügis olevatest õllekomplektidest. Iga komplekti jaoks on kasutatud unikaalset pärmi ja humalaid. Oaked Ale on rikkaliku ja täidlase maitsega ale tüüpi õlu, kus on kasutatud tammelaaste, et tuua esile maitse nagu oleks õlu laagerdunud vanas tammevaadis.  Komplektist saab 23liitrit.

Saadav alkoholisisaldus keskmiselt 4,5% mahust.

Kasutusjuhend.

31.50 €

Loading Updating cart…

Muntons Hand-Crafted Old Conkerwood Black Ale 3,6kg

Uus muntonsi nn “Hand-Crafted” seeria toodab parima õlle hetkel müügis olevatest õllekomplektidest. Iga komplekti jaoks on kasutatud unikaalset pärmi ja humalaid. Old Conkerwood Black Ale on rikkaliku ja mõruda maitsega tume ale.  Komplektist saab 23liitrit.

Saadav alkoholisisaldus keskmiselt 5% mahust.

NB! Parim enne:15/04/2017

Kasutusjuhend.

Old Price: 31.50 €

25.20 €

You save: 6.30 €! (20.00%)

Loading Updating cart…
Sale

Muntons karboniseerimisdropsid 160g / 80 tk

Muntonsi karboniseerimisdropsid on ideaalsed õlle ja siidri järelkääritamiseks 500ml pudelis. Ühest pakist saab karboniseerida 40 500ml pudelit.

Doseerimine: 2 dropsi/500 ml pudeli kohta, väiksemate pudelite puhul 1 drops/pudeli kohta.

PARIM ENNE 13.06.2018

 

 

Additional DescriptionMore Details

Koostis: suhkur, glükoosisiirup Ei sobi piima või soja suhtes allergilistele.

1.76 €

Loading Updating cart…
LoadingUuendan…