x

TÄHELEPANU!

Suuremaid koguseid linnaseid, korke, humalaid jm kaupa palume ette tellida. Parim pakkumine humalatele: 2015 US Cascade ja 2014 Simcoe nüüd eriti hea hinnaga!

Cascade 105.90€ (21.18€/Kg)

Aakash Web Announcer plugin

MUNTONS Gold seeria

Muntons komplektide parandaja 1kg

Lisab keha, parandab aroomi ja õllevahtu, kiirendab käärimisprotsessi algust.

Lihtsalt asenda õllekomplekti valmistamiseks mõeldud suhkur sama koguse parandajaga.

Additional DescriptionRohkem andmeid

Sisaldab 50% glükoosi ja 50% linnaseekstrakti.

7.50 €

Loading Uuendan korvi…

Muntons Continental Pilsner 3kg

Continental Pilsner (23 liitrit)

Continental Pilsner kehastab Euroopa lager-stiilis iseloomuga õllesid – kerge ja õrn, aga rikkaliku rahuldust pakkuv. See õlu säilitab hapra tasakaalu naturaalse humala ja linnaste magususe vahel. Parim serveerituna 5°C.

Saadav alkoholisisaldus keskmiselt 4,5% mahust.

Kasutusjuhend.

Additional DescriptionRohkem andmeid

Sari GOLD võimaldab lihtsalt jälgitava instruktsiooniga pruulida väga kõrge kvaliteediaga – kvaliteet, mis vastab 15. sajandi saksa puhtuse seadusele – “Reinheitsgebot”. Pakis on ekstrakt 2 x 1,5kg , pärm ja kasutusjuhend. Põhilised näitajad peale villimist: Värvus (EBC ühikutes) 5-7; Mõrudus (EBU) 27-33; Happesus 1% max; pH 5-6; vaba aminolämmastik 0,15%

22.00 €

Loading Uuendan korvi…

Muntons Old English Bitter 3kg

Old English Bitter (23 liitrit õlut)

See suurepärane vana Inglise õlu meenutab täiusliku aroomibuketiga rikkalikke Victoria-aegseid õllesid. See kvaliteetõlu ühendab parimad linnased ja valitud humala, et järgida sajanditevanust pruulimistraditsiooni. Nüüd on võimalus taastada maitse, mida nautis Victoria-aegne Inglismaa – maitse, mis täiustub ja küpseb ajaga. Et seda õlu tõeliselt nautida, serveeri keldri temperatuuril – 13°C.

Saadav alkoholisisaldus keskmisel 4,5% mahust.

Kasutusjuhend.

Additional DescriptionRohkem andmeid

Pakis on ekstrakt 2 x 1,5kg, pärm ja kasutusjuhend. Põhilised näitajad peale villimist: Värvus (EBC ühikutes) 27-33; Mõrudus (EBU) 45-55; Happesus 1% max; pH 5-6; vaba aminolämmastik 0,15%

22.00 €

Loading Uuendan korvi…

Muntons Highland Heavy Ale 3kg

Highland Heavy Ale (23 liitrit)

Šoti kõrgmägedel hakati väikeste pruulikodade poolt sajandeid tagasi pruulima rikkalikku, tumedat värvi ja humalast ale-tüüpi õlut, mida kohalikud kutsusid “Heavy” (raske). Lisaks pruuliti “Light” (kerge) õlut, mida teati piirist lõunapool nimega Milds, mis tegelikult oli pint “Heavy” ja iseloomustas mägilaste eelistusi.

Saadav alkoholisisaldus keskmiselt 4,5% mahust.

Kasutusjuhend.

 

Additional DescriptionRohkem andmeid

Nüüd saad tabada eripärast rikkalikult mõrudat maitset, tumeda värvi, linnaselise pruuli ja suuremeelselt tasakaalustatud humalatega. Et nautida Highland Heavy Ale’i tuleks seda serveerida keldri temperatuuril (12-14 °C). Pakis on ekstrakt 2 x 1,5kg , pärm ja kasutusjuhend. Põhilised näitajad peale villimist: Värvus (EBC ühikutes) 50-60; Mõrudus (EBU) 45-55; Happesus 1% max; pH 5-6; vaba aminolämmastik 0,15%

22.00 €

Loading Uuendan korvi…

Muntons karboniseerimisdropsid 160g / 80 tk

Muntonsi karboniseerimisdropsid on ideaalsed õlle ja siidri järelkääritamiseks 500ml pudelis. Ühest pakist saab karboniseerida 40 500ml pudelit.

Doseerimine: 2 dropsi/500 ml pudeli kohta, väiksemate pudelite puhul 1 drops/pudeli kohta.

 

 

 

Additional DescriptionRohkem andmeid

Koostis: suhkur, glükoosisiirup Ei sobi piima või soja suhtes allergilistele.

2.72 €

Loading Uuendan korvi…
LoadingUuendan…