x

TÄHELEPANU!

Suuremaid koguseid linnaseid, korke, humalaid jm kaupa palume ette tellida. Parim pakkumine humalatele: 2015 US Cascade ja 2014 Simcoe nüüd eriti hea hinnaga!

Cascade 105.90€ (21.18€/Kg)

Aakash Web Announcer plugin

Pruulimiskatlad

Brewiks õllekatel

Uus Brewiks õllekatel, mille valmistajateks on vennad kellest üks on pruulmeister ja teine teist põlve roostevaba seadmete tootja. Suurepärane töö! Brewiks võidab kindlasti paljudele pruulmeistrite südamed just oma lihtsuse, paindlikuse ja efektiivsusega. Soovime esimese näidise ära tellida ja kellel on huvi seadet ka ise proovida – võtke meiega ühendust, et plaanid ära teha!

Saadaval 200, 300 ja 500.liitrised katlad.

Tutvustada video leiad SIIT! 

0.00 €

Loading Uuendan korvi…

Pruulimiskatel BRUMAS 2.0 34-40 liitrit

Kui Sa tahad täiuslikku pruulimissüsteemi, mis näeb hea välja ja on ligilähedane tööstuslikule tehnoloogiale, siis peaks just see Sul kodus olema. Sellel automaatsel pruulimiskatlal on digitaalne ekraan, kus on olemas automaatne pesuprogramm ja pruulimisprogramm. Selle süsteemiga saad Sa pruulida 30-40 liitrit õlut nii, et ei pea pidevalt segama ja jälgimima. Vasest detailid ei oma küll praktilist väärtust, aga teevad seadme nägusamaks. Meskimine toimub auruga. Paljud õlletehased kasutavad seda seadet katsetusteks ja uute õllemarkide väljatöötamiseks!
Lisaks saab tellida koolituse koos esimese õlleteoga 200€.

  • Pruuli maht: 30-40 l
  • Automaatne ja manuaalne pruulimise programm
  • Tsentrifuug programm
  • Nõrutamine
Additional DescriptionRohkem andmeid

Tehnilised näitajad: Keedukatla suurus: 34 liitrit. Roostevaba nõrutamispott: 36 liitrit. Mõõdud nõrutamispotita: (sügavus x laius x kõrgus) 60 cm x 57 cm x 50 cm. Energia: 230 volt, 2.1 kW, 50 Hz.

2,380.00 €

Loading Uuendan korvi…
LoadingUuendan…